KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16144269
nr 1614 4269
Anders Heller
(f. 1904), Sverige
Etsning, Signerad, Foresta 1924. Bildmått: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 39x43 cm
Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:59:24
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Anders Heller
Läs mer om Anders Heller